KONST / Litografier / Färglitografi 15406318
nr 1540 6318
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 57/260, daterad -68. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Kondition: skadad
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:10:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren